Formy do lodu – zdecyduj się na wyposażenie lokalu gastronomicznego, które jest naprawdę konieczne!

Sklep Gastromania.pl – profesjonalne i sprawdzone urządzenia i akcesoria na wyciągnięcie ręki w Twojej kuchni!

Każdy z nas z pewnością wie, że wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego musi zawierać wiele urządzeń i akcesoriów, które będą charakteryzować się najlepszą jakością z możliwych. W ofercie sklepu Gastromania.pl znajdziesz produkty od profesjonalnych producentów, na przykład: CAMBRO, BARTSCHER, RATIONAL, KROMET, ASBER, GIESSER MESSER, ROBOT COUPE, APS, CHEFFY, STALGAST, HENDI, CONTACTO, JANPOL, LOZAMET, DE BUYER, UNIS, DICK, KROMET, CHEF CHOICE, TOMGAST oraz EDENOX. Sklep ten jest idealną przestrzenią na to, aby wyposażyć się w potrzebny sprzęt w każdym punkcie gastronomicznym, np. w formy do lodu!

Formy do lodu – postaw na symetryczne i proporcjonalne kule w ilości 8 sztuk i średnicy 5 cm!

Formy do lodu w kształcie kuli produkowane są z wysokiej jakości kolorowego silikonu i należą do linii Bar Professional BarEq. Mieszczą w sobie aż 8 kostek lodu o średnicy 5 cm każda jednocześnie! Przydadzą się one podczas serwowania lemoniady oraz ponczu w dużych naczyniach, ale sprawdza się również bezpośrednio w szklankach z napojami. Formy do lodu tej firmy dystrybuowane są na terenie Polski przez firmę TOM-GAST. Sklep Gastromania.pl jest jej oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, akcesoriów barowych i baristycznych oraz cateringowego.

Co jeszcze możesz znaleźć w ofercie profesjonalnego sklepu Gastromania.pl?

Formy do lodu to tylko jedne z wielu produktów, które możesz zakupić w tym sklepie. Możesz znaleźć tutaj także między innymi: kostkarki, agregaty chłodnicze, piece konwekcyjno-parowe, krajalnice do wędlin, zmywarki do naczyń, szafy chłodnicze, kruszarki do lodu, bemary, stoły chłodnicze i mroźnicze, frytkownice oraz piece elektryczne i gazowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu Gastromania.pl!